RNC60H1322DSB14
MFR.Part #
RNC60H1322DSB14
JLCPCB Part #
C1450756
Description
-65℃~+175℃ 13.2kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors