RN65C1002FRSL
MFR.Part #
RN65C1002FRSL
JLCPCB Part #
C1799678
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors