RN60C9311FRSL
MFR.Part #
RN60C9311FRSL
JLCPCB Part #
C1782720
Description
-65℃~+175℃ 250mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors