RN60C6493FBSL
MFR.Part #
RN60C6493FBSL
JLCPCB Part #
C1429237
Description
-65℃~+175℃ 250mW 649kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors