RN60C9310BRSL
MFR.Part #
RN60C9310BRSL
JLCPCB Part #
C3433877
Description
-65℃~+175℃ 250mW 931Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors