RN60C8662DB14
MFR.Part #
RN60C8662DB14
JLCPCB Part #
C1423746
Description
-65℃~+175℃ 250mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors