ERL05187K00FKEA500
MFR.Part #
ERL05187K00FKEA500
JLCPCB Part #
C3389649
Description
-65℃~+175℃ 125mW 187kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors