Y4021200R000Q9W
MFR.Part #
Y4021200R000Q9W
JLCPCB Part #
C4147910
Description
-55℃~+125℃ 100mW 200Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS