RER55F30R1MC02
MFR.Part #
RER55F30R1MC02
JLCPCB Part #
C1573590
Description
30.1Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance