RN60C69R8BBSL
MFR.Part #
RN60C69R8BBSL
JLCPCB Part #
C3480780
Description
-65℃~+175℃ 250mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors