RN60C69R8FBSL
MFR.Part #
RN60C69R8FBSL
JLCPCB Part #
C3508211
Description
-65℃~+175℃ 250mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors