RN60E2153FRSL
MFR.Part #
RN60E2153FRSL
JLCPCB Part #
C1802074
Description
-65℃~+175℃ 215kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors