RN70C69R8BBSL
MFR.Part #
RN70C69R8BBSL
JLCPCB Part #
C1433725
Description
-65℃~+175℃ 69.8Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors