Y11721K10000A9R
MFR.Part #
Y11721K10000A9R
JLCPCB Part #
C4324981
Description
-55℃~+150℃ 1.1kΩ 100mW ±0.05% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS