RN60C6492BRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C6492BRE6
JLCPCB Part #
C1785264
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors