RN60C2031DRSL
MFR.Part #
RN60C2031DRSL
JLCPCB Part #
C1787199
Description
-65℃~+175℃ 2.03kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors