RN60C6492BRSL
MFR.Part #
RN60C6492BRSL
JLCPCB Part #
C1799502
Description
-65℃~+175℃ 250mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors