ERL074M3000GKEA500
MFR.Part #
ERL074M3000GKEA500
JLCPCB Part #
C3379344
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.3MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors