RN60C6422BRSL
MFR.Part #
RN60C6422BRSL
JLCPCB Part #
C1799510
Description
-65℃~+175℃ 250mW 64.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors