RN60C6422DRSL
MFR.Part #
RN60C6422DRSL
JLCPCB Part #
C1788295
Description
-65℃~+175℃ 250mW 64.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors