MAL203854101E3
MFR.Part #
MAL203854101E3
JLCPCB Part #
C4155371
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 10V 12.5mm 195.8mA@10kHz 2500hrs@85℃ 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS