RN60C61R9FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C61R9FRSL
JLCPCB Part #
C1782961
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors