RN60C61R9BRSL
MFR.Part #
RN60C61R9BRSL
JLCPCB Part #
C3378136
Description
-65℃~+175℃ 250mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors