RN60C8062FRSL
MFR.Part #
RN60C8062FRSL
JLCPCB Part #
C1783518
Description
-65℃~+175℃ 250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors