CRCW2512150RJNEH
MFR.Part #
CRCW2512150RJNEH
JLCPCB Part #
C2123037
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS