RN60C6002BRE6
MFR.Part #
RN60C6002BRE6
JLCPCB Part #
C3531269
Description
-65℃~+175℃ 250mW 60kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors