RN60C3002BRE6
MFR.Part #
RN60C3002BRE6
JLCPCB Part #
C3420192
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors