RN60C1271FB14
MFR.Part #
RN60C1271FB14
JLCPCB Part #
C3467227
Description
-65℃~+175℃ 1.27kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors