RN60E4751FB14
MFR.Part #
RN60E4751FB14
JLCPCB Part #
C1415651
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors