RN60C5761FBSL
MFR.Part #
RN60C5761FBSL
JLCPCB Part #
C1429225
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors