RN60C5761BBSL
MFR.Part #
RN60C5761BBSL
JLCPCB Part #
C3432881
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors