Y0011200K000B9L
MFR.Part #
Y0011200K000B9L
JLCPCB Part #
C1490418
Description
-55℃~+125℃ 1W 200kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS