RN60C54R9BRE6
MFR.Part #
RN60C54R9BRE6
JLCPCB Part #
C3379617
Description
-65℃~+175℃ 250mW 54.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors