RN60C5231BBSL
MFR.Part #
RN60C5231BBSL
JLCPCB Part #
C1429263
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.23kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors