RN60C2523BRSL
MFR.Part #
RN60C2523BRSL
JLCPCB Part #
C1796984
Description
-65℃~+175℃ 250mW 252kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors