RN60C5493FRE6
MFR.Part #
RN60C5493FRE6
JLCPCB Part #
C1773649
Description
-65℃~+175℃ 250mW 549kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors