RNX038180MFNLB
MFR.Part #
RNX038180MFNLB
JLCPCB Part #
C1446594
Description
-55℃~+150℃ 180MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS