RN65C5493FRE6
MFR.Part #
RN65C5493FRE6
JLCPCB Part #
C1788715
Description
-65℃~+175℃ 500mW 549kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors