RN60C52R3FRE6
MFR.Part #
RN60C52R3FRE6
JLCPCB Part #
C1773551
Description
-65℃~+175℃ 250mW 52.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors