RN60C5233FRE6
MFR.Part #
RN60C5233FRE6
JLCPCB Part #
C1774653
Description
-65℃~+175℃ 250mW 523kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors