FEP30DP-E3/45
MFR.Part #
FEP30DP-E3/45
JLCPCB Part #
C2859537
Package
TO-247AD
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 10uA@200V 200V 30A 35ns 950mV@15A TO-247AD Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS