RN60C51R1BRSL
MFR.Part #
RN60C51R1BRSL
JLCPCB Part #
C1797347
Description
-65℃~+175℃ 250mW 51.1Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors