RN60C51R1BBSL
MFR.Part #
RN60C51R1BBSL
JLCPCB Part #
C1429255
Description
-65℃~+175℃ 250mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors