RN60C51R1FRSL
MFR.Part #
RN60C51R1FRSL
JLCPCB Part #
C1783065
Description
-65℃~+175℃ 250mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors