RN60C49R9CBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C49R9CBSL
JLCPCB Part #
C1430163
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors