RNC60J2742DSR36
MFR.Part #
RNC60J2742DSR36
JLCPCB Part #
C1816569
Description
-65℃~+175℃ 250mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors