RN60C49R9FBSL
MFR.Part #
RN60C49R9FBSL
JLCPCB Part #
C1430144
Description
-65℃~+175℃ 250mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors