BZG04-15-HM3-08
MFR.Part #
BZG04-15-HM3-08
JLCPCB Part #
C6522461
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 18V 5uA@15V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS