RWR78S2R15FRB12
MFR.Part #
RWR78S2R15FRB12
JLCPCB Part #
C1458813
Description
-55℃~+250℃ 10W 2.15Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors