RN60C4701BBSL
MFR.Part #
RN60C4701BBSL
JLCPCB Part #
C1428567
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors